Automobilio prenumerata
įmonėms

Sužinok apie svarbiausius automobilių prenumeratos
privalumus jau šiandien!

Įmonėms, kurios stengiasi neatsilikti nuo spartaus šiandienos gyvenimo tempo ir siekia būti kuo dinamiškesnės, automobilių prenumerata gali puikiai pasitarnauti, neprisiimant ilgalaikių įsipareigojimų.

Svarbiausi automobilių prenumeratos privalumai:

  • sutarties terminas – neterminuota sutartis su  galimybe ją nutraukti bet kuriuo metu be jokių papildomų įsipareigojimų arba terminuota iki 48 mėn. sutartis su mažesniu mėnesiniu mokesčiu;
  • sutartį galima sudaryti per vieną darbo dieną;
  • į kasmėnesinį mokestį įtrauktos visos automobilio  priežiūros išlaidos;
  • automobilio prenumeratos mokestis yra fiksuotas visą laikotarpį.

Automobilio prenumerata yra paslauga, kuri leidžia už fiksuotą mėnesinį mokestį nuomotis naują arbamažai naudotą automobilį tam tikrą sutartą laikotarpį.

Skirtingai nuo finansinės išperkamosios automobilio nuomos, automobilių prenumerata -ilgalaikė automobilių nuoma apima visas automobilio eksploatavimo išlaidas, įskaitant draudimą, techninę priežiūrą, normalaus susidėvėjimo remontą, padangas ir padangų sezoninį keitimą.

Tai reiškia, kad įmonė gali tiksliai planuoti savo išlaidas ir nesusiduria su nemaloniais finansiniais netikėtumais, pavyzdžiui, pakilus EURIBOR palūkanų normai.

Kodėl automobilių prenumerata yra naudinga įmonėms?

●      Finansinis lankstumas ir prognozuojamumas. Įmonės gali reguliuoti automobilių skaičių atsižvelgdamos į savo esamus poreikius.

●      Jokių balansinių įsipareigojimų. Nuomojamų automobilių nereikia įtraukti į įmonės balansą kaip ilgalaikio turto, nes tai yra nebalansiniai įmonės įsipareigojimai.

●      Supaprastintas įmonės automobilių parko valdymas, dėl kurio lieka daugiau laiko ir išteklių kitiems įmonės poreikiams. Nereikia investuoti laiko ir resursų į automobilio priežiūrą – tuo pasirūpina paslaugų teikėjas.

●      Prognozuojamos išlaidos. Nereikia jaudintis, kad tam tikrą mėnesį smarkiai išaugs, pavyzdžiui, EURIBOR kintamoji dalis arba TPVCA poliso kaina.

●      Galima pradėti nuo vieno automobilio. Norint užsitikrinti palankiausias sąlygas, nebūtina tartis dėl kelių dešimčių automobilių.

●      Greitas sprendimo priėmimas. Apsisprendimas dėl automobilio prenumeratos -ilgalaikės automobilių nuomos yra paprastas ir aiškus – sutartis dažniausiai pasirašoma per vieną darbo dieną. Įmonės duomenys įvertinami nedelsiant, be sudėtingos procedūros.

●      Nedidelis sutarties mokestis. Gali būti taikomas automobilių prenumeratos sutarties sudarymo mokestis, tačiau jis yra daug mažesnis už veiklos nuomos avansą ar pradinį įnašą.

●      Darbuotojų motyvavimas be ilgalaikių įsipareigojimų. Darbuotoją galima aprūpinti automobiliu darbui ir asmeniniams poreikiams, jam neprisiimant ilgalaikių įsipareigojimų ir administravimo naštos.

Apytikslis išlaidų palyginimas

Apžvelkime pavyzdį, kai įmonė pasirenka automobilio prenumeratą (ilgalaikę automobilio nuomą verslui) ir vidutinės klasės automobilį su 500 eurų mėnesine įmoka. Į šią sumą įeina viskas nuo draudimo iki padangų keitimo.

Palyginimui, prisiėmus įprastos finansinės išperkamosios nuomos įsipareigojimus, atliktini šie mokėjimai:

-     mėnesinis automobilio nusidėvėjimas;

-       palūkanų mokėjimas, įskaitant EURIBOR kintamąją dalį;

-       privalomasis vairuotojų civilinis ir KASKO draudimai;

-       žieminių ir vasarinių padangų įsigijimas;

-       reguliari priežiūra, padangų keitimas;

-       remonto darbai– nuo ​​stabdžių antdėklų ir langų valytuvų iki kitų darbų, neįeinančių į automobilio garantiją;

-       techninė priežiūra, apžiūra;

-       eksploatacijos mokesčio mokėjimas.

Be šių išlaidų, reikia atsižvelgti ir į laiko išteklius – vienas iš įmonės darbuotojų turi imtis transporto parko valdymo irsekti visas ar dalį pirmiau minėtų išlaidų.

Kita vertus, įmonei nusprendus automobilį įsigyti, pradinės investicijos yra dar didesnės, taip pat prisideda ir jau minėtos papildomos išlaidos, kurios sumažina galimybes šiuos pinigus investuoti kitur.

Toliau apžvelgsime pavyzdžius, kaip įvairių sričių įmonėms gali būti naudinga automobilių prenumerata (ilgalaikė automobilių nuoma).

IT ir startuoliai

Lankstumas. Technologijų sritis pasižymi sparčiu augimu ir kintančiais poreikiais. Automobilių prenumerata suteikia tokioms įmonėms reikiamo lankstumo, leidžia greitai prisitaikyti priekintančio darbuotojų skaičiaus ir projektų.

Įmonės įvaizdis. Naujausios kartos automobiliai ilgalaikei nuomai– tarp jų ir moderniausi elektromobiliai, kurie siūlomi nuomai pagal automobilių prenumeratą, prisideda prie įmonės geresnio įvaizdžio, demonstruojant inovacijas ir tvarumo vertybes, kurios yra itin svarbios šios srities įmonėms, kūrimo. 

Pardavimai ir klientų aptarnavimas

Mobilumas. Pardavimo ir klientų aptarnavimo specialistams dažnai tenka būti kelyje,kad galėtų aplankyti klientus. Automobilių prenumerata užtikrina tokioms įmonėms reikalingą mobilumą, kartu yra sumažinama su automobilių valdymu susijusi administracinė našta. Pasirinkus automobilių prenumeratą, kiekvienam klientų regionui galima nustatyti reikiamą ridą (km).

Teigiamas pirmasis įspūdis. Kokybiškas ir modernus automobilis gali padėti susidaryti potencialiemsklientams palankų pirmąjį įspūdį, o tai labai svarbu pardavimo procese.

Logistika ir tiekimas

Efektyvumas. Logistikos ir tiekimo įmonėms būtina užsitikrinti efektyvų ir patikimą transportą. Pagal automobilių prenumeratą (ilgalaikę automobilių nuomą juridiniams asmenims) siūlomi naujausi, itin patikimi automobiliai, taip pat įtraukta pakaitinio automobilio paslauga. O tai reiškia, kad pristatymai nevėluos.

Sezoniškumas. Šios įmonės dažnai patiria sezoninį paklausos svyravimą, vadinasi, tam tikru metu gali prireikti didesnio transporto priemonių skaičiaus. Automobilio prenumerata, kartu su įmonės siūloma trumpalaikės nuomos programa, leidžia lanksčiai prisitaikyti prie šių svyravimų, didinant arba mažinant automobilių skaičių, atsižvelgiant į esamą poreikį.

Reklama ir rinkodara

Projektinis darbas. Reklamos ir rinkodaros agentūros dažnai dirba nuolatiniu projektų režimu, kuris neatsiejamas nuo kintančio darbuotojų ir resursų poreikio. Automobilių prenumerata (ilgalaikė automobilių nuoma įmonėms) leidžia tokioms įmonėms greitai prisitaikyti prie naujų projekto reikalavimų.

Kūrybiškumas ir prekių ženklo įvaizdžio formavimas. Modernūs ir stilingi automobiliai gali būti įmonės prekių ženklo dalis, atspindinti jos kūrybiškumą ir modernumą. Tai gali būti ypač svarbu, kai reklamos agentūra nori pabrėžti savo unikalų požiūrį ir padaryti stiprų pirmąjį įspūdį.

Statyba ir inžinerija

Kintančios objektų buvimo vietos. Statybos projektai ir inžineriniai tyrimai dažnai reikalauja darbuotojų buvimo įvairiose, dažnai atokiose darbo vietose. Automobilio prenumerata užtikrina reikiamą mobilumą, pavyzdžiui, kad būtų prižiūrimas statybos objektas, tuo pačiu metu pasiūlant transporto priemones, kurios pritaikytos darbui sudėtingomis sąlygomis, – komerciniai keleiviniai arba krovininiai automobiliai, visureigius, krosoverius.

Projekto trukmė. Atsižvelgiant į tai, kad statybos projektai gali tęstis nuo kelių mėnesių iki kelerių metų, automobilių prenumerata (ilgalaikė automobilių nuoma) leidžia įmonėms lanksčiai prisitaikyti prie kintančio transporto priemonių poreikio.

Moksliniai tyrimai

Teritorijų ir objektų tyrimas. Mokslinių tyrimų institutams, kurie vykdo lauko darbus, pavyzdžiui, biologinius, geologinius arba aplinkos tyrimus, būtinos specifinės transporto priemonės sunkiai prieinamoms tyrimų vietoms pasiekti. Automobilio abonementas suteikia galimybę mokslininkams lanksčiai rinktis reikiamas transporto priemones pagal konkretaus projekto poreikius, nepadidinant bendrųjų tyrimo išlaidų.

Nepriklausomai nuo įmonės veiklos srities, automobilio prenumerata įmonėms teikia daug privalumų. Juos galima apibūdinti dviem žodžiais – rami širdis, nes pasirinkus automobilių prenumeratą sumažėja automobilių parko priežiūros ir administravimo poreikis.

 Taip pat yra daug lengviau prognozuoti finansų srautus, nes naudojamo automobilio mėnesinis prenumeratos mokestis sutarties galiojimo metu nekinta.

Išsirinkite automobilį

Kodėl SIXT+ ilgalaikė automobilių nuoma?

Pagal individualius poreikius

Platus automobilių pasirinkimas
Nauji ir mažai naudoti automobiliai
Mėnesio ridos pasirinkimas

Ekonomiška

Jokių automobilio įsigijimo išlaidų
Fiksuotas mėnesio mokestis
Atšaukimas bet kuriuo metu

Viskas įskaičiuota

Draudimas
Techninė priežiūra ir nusidėvėjimas
Vasarinės ir žieminės padangos

Kaip prenumeruoti automobilį su SIXT+?

1. Išsirinkite automobilį

SIXT+ parką sudaro populiarūs ekonominės, kompaktinės ir verslo klasės modeliai.

2. Pateikite paraišką

Išsiųskite paraišką, o SIXT+ klientų konsultantas su jumis susisieks per vieną (1) darbo dieną.

3. Pasirašykite sutartį ir atlikite mokėjimą

Pasirašę sutartį, sumokėkite sutarties mokestį ir pirmojo mėnesio mokestį.

4. Gaukite automobilį ir važiuokite

Automobilį galite iš karto pasiimti SIXT+ automobilių parke arba pasirinkti pristatymą į namus.
Kilus klausimų:

Atsisiųsti SIXT+ BALTICS programėlę